توری پلیسه

 

توری پلیسه جدیدترین و کارآمد ترین سیستم توری محافظ ورود حشرات در جهان است. در این سیستم یک قاب مجزا از پنجره بر روی قاب پنجره یا درب نصب شده و از اطراف به طور کامل با استفاده از نوار مویی تعبیه شده در قاب توری محافظت در برابر ورود حشرات انجام می شود. مکانیزم حرکتی سیستم توری پلیسه بسیار ساده و دارای قابلیت اطمینان و عملکرد بالایی است بدین صورت که تور پلیسه شده با استفاده از یک سیستم نخ کشی دقیق به صورت افقی حرکت کرده و امکان باز و بسته شدن توری را میسر می سازد. با توجه به اینکه حرکت توری پلیسه در داخل قاب توری صورت می گیرد و این حرکت مجزا از پنجره یا درب می باشد ، لذا محافظت حداکثری در برابر ورود حشرات میسر خواهد بود.

تور پلیسه به دلیل حالت زیگزاگ خود مقاومت بالایی در برابر باد دارا می باشد که این مقاومت به کمک سیستم نخ کشی تقویت شده ومانع از خروج تور از مسیر حرکتی خود به هنگام باد می شود. علاوه بر آن حالت زیگزاگ تور امکان جمع شدن تور بر روی هم وحداقل اشغال فضا را در حالت بسته میسر می سازد.

جهت افزایش کارایی و عملکرد توری، قفل آهنربایی متشکل از دوآهنربا با قدرت جذب بالا جهت بسته شدن توری در طراحی این سیستم توری تعبیه شده است. بدین صورت که یک آهنربا در پروفیل متحرک توری و یک آهنربا در پروفیل مقابل عمل قفل را با کیفیت بالایی امکان پذیر می سازد.

قسمت تور و متعلقات به طور کامل از قاب اصلی سیستم توری مجزا می باشد که با استفاده از بست های مخصوص به قاب اصلی متصل شده است که تفکیک این قسمت از قاب جهت نظافت و یا سرویس احتمالی امکان پذیر بوده و نیازی به باز کردن قاب اصلی از روی پنجره یا درب نمی باشد.

توری های پلیسه امکان اجرا در ابعاد و اندازه های مختلف حداکثرارتفاع سه متر و بدون محدودیت در عرض با حفظ کامل عملکرد مطلوب را دارا می باشد. مش تور از جنس فایبر گلاس و پلی استر بوده که طول عمر و کارایی مطلوبی را دارا می باشد. علاوه بر آن تور آنتی استاتیک بوده که مانع از جذب چربی و گرد و غبار می باشد و به راحتی قابل شستشو و نظافت است.

توری پلیسه امکان اجرا در انواع رنگ بندی قاب را داراست . رنگ های استاندارد موجود شامل :سفید، قهوه ای، مشکی، آنادایز نقره ای، آنادایز شامپاینی، طرح چوب گلدن اک و طرح چوب تیره می باشد. تمامی پروفیل ها به روش پودری الکترواستاتیک رنگ آمیزی شده اند که کیفیت وماندگاری بالایی را دارا می باشند. البته امکان رنگ آمیزی پروفیل ها جهت تطابق با رنگ پنجره میسر می باشد.

گالری تصاویر

روش شستشو

روش اندازه گیری

روش نصب

روش نصب - پرده پررنگ
این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید